Тренінг з надзвичайних станів  у гуртожитку


Сьогодні до нас знов завітали представники ДСНС! З метою інформування мешканців гуртожитку  щодо припинення тенденції збільшення кількості пожеж у житловому секторі та загибелі на них людей головна інспекторка    ДСНС України по Хаджибейському району  м Одеси,   капітан  служби цивільного захисту Аріна ШАМАЛ провела інструктаж з безпеки.

   Тренінг охопив такі важливі сьогодні теми:

–          Про недопущення збільшення кількості пожеж та мінімізації їх наслідків. Запобігання пожежі та правила поведінки  під час пожежі у  гуртожитку;   

–          Про безпеку життєдіяльності під час проведення бойових дій (надзвичайного стану) та при виявленні небезпечних підозрілих предметів.

Фахівці  роз’яснили  правила щодо запобігання виникнення пожеж та травмування в побуті, безпечної експлуатації електроприладів, газового обладнання, систем опалення, правила поведінки в умовах надзвичайних ситуацій тощо. Студенти пройшли тренування щодо евакуації до нашої захисної споруди та спробували загасити вогонь за допомогою вуглекислотних та порошкових вогнегасників.

Дякуємо працівникам за цікавий й дуже корисний тренінг та постійну співпрацю з Коледжем!

Слава Україні!

#otefk #студент #ОФЕК #фінансовий #вступ #коледж #ofek #дснс #отефк #освіта #логістика #безпека