Подорож країною – єдиною Україною


20 вересня 2023 року Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Спортивною студентською спілкою України було проведено  Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу до Міжнародного дня студентського спорту.

 У місті Одеса святкування заходу відбулося о 9:00 у центральному парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, з привітальної промови Абозіної Таїсії Михайлівни, заступника директора обласного Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації . Програмою передбачався  традиційний спортивний флешмоб – руханка, масовий студентський  легкоатлетичний забіг «Подорож країною – єдиною Україною».

В марафоні приймали участь 21 ЗВО Одещини, та загалом забіг налічував 76 спортсменів. Студенти Одеського торговельно-економічного фахового коледжу також з задоволенням долучилися до святкування Міжнародного дня студентського спорту. . Група підтримки  наших спортсменів Коледжу допомогла учасникам досягнути успіху!

Величезна подяка організаторам за такий чудовий захід, який розвиває у молоді любов до спорту, а також допомагає дізнатися про нашу країну краще.