Міжнародна Економічна Олімпіада 2024Міжнародне змагання з економічного та фінансового мислення школярів старших класів та студентів 1-2 курсів коледжів, засноване Інститутом економічної освіти (INEV) у Чехії у 2016 році, в Україні проходить другий рік поспіль за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Національного Банку України, Київської школи економіки, Студії онлайн освіти EdEra і Української академії лідерства та проводиться некомерційними організаціями, що сприяють підвищенню економічної та фінансової грамотності молоді – Центр Бендукідзе у партнерстві з EFI (Economic Fundamentals Initiative). Загалом проходить у 22 країнах Європи.

 На І-й Національний етап Міжнародної Економічної Олімпіади 2024 зареєструвалося близько 600 закладів освіти України відповідного вікового контингенту здобувачів, в ОТЕФК взяли участь понад 100 учасників в очному форматі та онлайн, у рамках вивчення фахових дисциплін «Вступ до спеціальності» 1-курс та «Економіка та фінанси підприємств» 2-курс з 22 по 28 січня 2024 року.

 Наші студенти показали гарні результати, тестові питання цікаві та важливі для вивчення з використанням професійної термінології та умов реальних ситуацій у житті кожного з нас, зокрема, й на рівні держави. Найкраще справилися здобувачі І-го курсу Старовойтова Дар`я (96%) та Станіслав Полторян, Дмитро Лесчишин (88%). На 4-місці рейтингу ОТЕФК здобувач ІІ курсу Грушевич Олексій (84%). Чекаємо загальноукраїнських результатів 11 лютого та бажаємо успіхів у наступних етапах!

 Координували проходження Міжнародної економічної Олімпіади 2024 в Одеському торговельно-економічному фаховому коледжі очно та дистанційно Верхоглядова Надія Олександрівна та Гура Ольга Леонідівна.

Дякуємо за участь та підтримуємо Міжнародні ініціативи фінансово-економічної обізнаності молоді задля майбутнього розвитку та відбудови України!

#EconomicsOlympiadUkraine   #EconomicsOlympiad2024   #EconomicsOlympiad,facebook.com/EO.Ukraine