День коледжу- зустріч друзів!


День зустрічі випускників – свято, яке єднає усіх: студентів, випускників, викладачів, друзів коледжу. Здається, що може бути спільного у людей, котрі навчалися на різних спеціальностях, навіть у різних століттях?! Звичайно – всіх нас об’єднує любов до нашого Коледжу, який за свої роки існування пройшов цілу низку змін та перетворень:

1945-1949 Одеський фінансово-кредитний технікум,
1949-1993 – Одеський фінансовий технікум
1993- 2004 Одеський фінансово-економічний коледж
2004-2006 – Одеська філія Українського державного університету економіки і фінансів
2006 -2015 Одеський інститут фінансів УДУФМТ
2012  поновлено  Одеський фінансово-економічний коледж УДУФМТ
2016 – Одеський торговельно-економічний інститут КНТЕУ
2016   Одеський фінансово-економічний коледж КНТЕУ
2021 ВСП Одеський торговельно-економічний фаховий  коледж КНТЕУ

2022 Одеський торговельно-економічний фаховий  коледж 

За традицією в останню суботу місяця,  25 травня,   в нашому коледжі відбувся масштабний захід зі святковим концертом, присвячений дню зустрічі випускників та дню відкритих дверей. До нас завітали не лише майбутні студенти, а й викладачі, які раніше вчили студентів різноманітним дисциплінам, а також випускники минулих років!!! Майбутні студенти познайомилися з нашими спеціальностями, й також долучилися до нашого свята.

Цей особливий захід об’єднав студентів, викладачів, випускників та гостей, створивши незабутню атмосферу тепла, радості та єднання.

Свято розпочалося з урочистої частини, яка проходила в актовій залі коледжу.  До свята долучились майбутні наші студенти, які вже влітку приєднаються до нашої родини!

С привітальним словом виступила директорка коледжу к.е.н. . доцент Гура Ольга, яка від усього серця привітала зі святом випускників, студентів, співробітників, розповіла про досягнення та перспективи роботи alma mater.

Присутні мали змогу насолодитися концертною програмою, підготовленою нашими талановитими студентами. У програмі були представлені музичні номери та танцювальні виступи , що підкреслили багатогранність талантів наших студентів.

Однією з найбільш зворушливих частин свята стала зустріч з викладачами-ветеранами, які колись працювали у нашому коледжі. Вони поділилися своїми спогадами, розповіли про минулі роки та з радістю зустріли своїх колишніх колег і учнів.

Цього дня до коледжу завітали випускники 1994 року,  1988, 2003, 2008   років. Актова зала коледжу була заповнена атмосферою гарного настрою, яскравих посмішок, приємних спогадів. Привертали увагу гарячі рукостискання та обійми давніх друзів.  Особливу увагу звертаємо на випускників 1994 року, які приїхали до нас із різних куточків України відсвяткувати 30-річча випуску!  Вони   звернулись зі сцени зі словами подяки до викладачів, пригадавши найкращі роки навчання в коледжі.  Коледж завжди пишався своїми випускниками, які досягли значних успіхів у різних сферах діяльності.

Привітання -спогади до Дня коледжу на зустрічі випускників, партнерів та друзів від випускників 1994 року!   

Зі святом коледж привітала викладач – методист минулих років Калашнікова С. М., яка викладала фінанси у 1979-1998 роках. Світлана Миколаївна висловила подяку колежу за організацію свята та наголосила, що запорука успіху будь-якого вишу – його студенти: активні, енергійні, розумні та цілеспрямовані.

Зустріч супроводжувалася теплими привітаннями, обіймами та обміном новинами.

Гості свята прогулювалися рідним – проте оновленим коледжем, його затишною територією, фотографувалися, та, спілкуючись зі студентами, відчули той самий зв’язок поколінь. Дякуємо, що не забуваєте ОТЕФК та чекаємо нашої наступної зустрічі

СЛАВА УКРАЇНІ

#друзі #отефк   #освіта  #вступ2024  #коледж  #коледжОдеса  #студент  #OTEFK