Відкриті дебати


Студенти #отефк взяли участь у дебатах!

Гра відбулись у форматі Британських парламентських дебатів – один з розповсюдженіших та найдавніших форматів дебатів, що грається по всьому світу та користується великою популярністю, дякуючи своїй динамічності, великій різноманітності резолюцій та орієнтації на імпровізацію та ерудицію. Відповідно до правил, учасники дізналися теми тільки за 5 хвилин до виступу, судді провели жеребкування, сторона парламенту “Пропозиція” мала впровадити законопроект, сторона опозиції спростувати всі аргументи парламенту.

Були порушені важливі теми:

  • Смертна кара: за і проти.
  • Що важливіше: гроші чи кохання.
  • Військова служба має бути обов’язковою для жінок.

Теми глибокі, неоднозначні, викликали масу суперечливих відгуків, усі були включені до процесу обговорення. А процес був відкритим, яскравим, показав, що студенти можуть бути інтелектуалами з високим рівнем критичного мислення. Свої думки студенти висловлювали, намагаючись залишатися коректними та взаємно ввічливими. Проте теми непрості, тож викликали емоційний бум.

Брали участь чотири команди. Не можу виділити когось особливо, кожна думка викликала інтерес. Смертна кара – це про життя і про смерть, це про покарання, це про вибір. Що важливіше гроші чи кохання? Як знайти золоту середину? Як не впадати в звинувачення та не впадати в ідеалізацію? Військова служба для жінок. Чи має вона бути обов’язковою? Жінка задумана ніжною, що творить, чи не поламає жінку військова служба, чи не втратить вона себе в цьому? Чи не втратить свою роль у суспільстві, у сім’ї? У нашій країні йде війна. Коли такі обставини, то й чоловіки та жінки встають на захист своєї Батьківщини. Але обов’язкова служба жінок-це, на думку спікерів, зовсім інше.

Переможцем у дебатах став ФБС 7. Саме дійство сподобалося всім. це було для розвитку, для спілкування, для різних поглядів, про взаємну повагу. сподіваємося, що у нашому коледжі буде ще багато яскравих, розумних, значущих, цікавих заходів.

#ОТЕФК

СЛАВА УКРАЇНІ

#отефк#отэфк#otefc#otefk#otefk_knteu

#птнпнх#славаукраїні#офек#офэк#офеккнтеу#ofec#ofecknteu#ofek_knteu

#коледж#колледж#одесса#одеса#україна#odessa#ukraine#студенти#освіта#вступ