Відкриті дебати


Студенти #отефк взяли участь у дебатах!

Гра відбулись у форматі Британських парламентських дебатів – один з розповсюдженіших та найдавніших форматів дебатів, що грається по всьому світу та користується великою популярністю, дякуючи своїй динамічності, великій різноманітності резолюцій та орієнтації на імпровізацію та ерудицію. Відповідно до правил, учасники дізналися теми тільки за 5 хвилин до виступу, судді провели жеребкування, сторона парламенту “Пропозиція” мала впровадити законопроект, сторона опозиції спростувати всі аргументи парламенту.

Були порушені важливі теми: 

  • Спочатку кар’єра чи сім’я; 
  • Офлайн чи онлайн освіта; 
  • Штучний інтелект – за чи проти. 

Теми глибокі, неоднозначні, викликали масу суперечливих відгуків, усі були включені до процесу обговорення. А процес був відкритим, яскравим, показав, що студенти можуть бути інтелектуалами з високим рівнем критичного мислення. Свої думки студенти висловлювали, намагаючись залишатися коректними та взаємно ввічливими. Проте теми непрості, тож викликали емоційний бум. 

Брали участь чотири команди. Не можемо виділити когось особливо, кожна думка викликала інтерес. Що важливіше кар’єра чи сім’я? Як знайти золоту середину? Як не впадати в звинувачення та не впадати в ідеалізацію? Що може зробити зі світом  штучний інтелект? Які переваги та недоліки має онлайн освіта?

Переможцем у дебатах стала команда ІІ курсу ФБС з позицією «За офлайн- навчання». 

Саме дійство сподобалося всім. це було для розвитку, для спілкування, для різних поглядів, про взаємну повагу. Сподіваємося, що у нашому коледжі буде ще багато яскравих, розумних, значущих, цікавих заходів.

Відео звіт

#ОТЕФК

СЛАВА УКРАЇНІ

#дебати  #освіта #коледж #отефк #вступ2024 #отефк офек  #otefk  #ofek #kollege  # college  #колледж #студент  #фінанси #логістика #спорт #фізкультура #підприємство #підприємництво  #туризм