Випуск


29 червня 2024р. велика родина випускників Одеського торговельно-економічного фахового коледжу із славною 79-річною історією на ринку освітніх послуг поповнилася  новими фахівцями, яким вручили дипломи Європейського зразка

Випуск дипломованих фахівців, головна подія наприкінці кожного навчального року для нашого закладу освіти! Урочисті заходи з нагоди вручення дипломів випускникам 2024 року розпочали з вшанування пам’яті Героїв, що віддали своє життя за незалежність та вільне майбутнє рідної України!  Сьогоднішнього свята не було, якби не наші Захисники

Привітання від директорки Ольги Гури, напутнє і хвилююче слово кураторів груп… А у відповідь  слова вдячності наставникам, педагогам, керівництву коледжу та батькам,  за величезний багаж знань, навички і досвід.

Сьогодні ми гордо випускаємо у світ наших найкращих випускників, і удвічі приємніше бачити їх патріотизм,  активну громадянську позицію, їх добрі і чуйні серця, адже серед усіх професій у світі, найважливіша – бути хорошою людиною.

Впевнені, що за такою свідомою та активною молоддю – світле та щасливе майбутнє нашої України.

Пам’ятайте, що кожна історія має свій початок та кінець… А також і продовження… Чекаємо вас на програмах підготовки   БАКАЛАВРІВ!

А також нагадуємо, що кожного року, в останню суботу травня чекаємо Вас на родинне свято «День коледжу», де  збираються всі випускники минулих років!