Благодійний бал


Благодійний бал до Дня св. Валентина організований ініціативною групою Ради студентського самоврядування студентів з метою збору коштів для підтримки наших мужніх Збройних сил України! Зібрані кошти а також виготовлені окопні свічки будуть передані нашим хлопцям разом із теплом та підтримкою студентів ОТЕФК.

З привітальним словом виступила директорка коледжу Ольга Гура.  До організації заходу  долучилась    Рада молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації – Анна Тютюник прийняла участь в організації Балу, та виступила з привітальним словом. Гостями балу стали курсанти  Військової академії м. Одеси, які із задоволенням виходили у центр бальної зали та танцювали під  класичні чарівні мелодії. 

 Вечір був наповнений емоціями та високодуховним настроєм, де учасники виявили велику підтримку та солідарність героям. Та звичайно ж неймовірна атмосфера, елегантні вбрання та танці – усе це створило незабутній вечір, який залишиться в пам’яті на довго Неабияким сюрпризом став конкурс на найкращий танець, де учасники вразили всіх своєю талановитістю та енергією. Король та королева балу отримали особливі нагороди, але справжня перемога полягала в спільному відчутті чудової миті. 

СЛАВА УКРАЇНІ 

#деньвалентина  #освіта #коледж #отефк #вступ2024 #отефк офек  #otefk  #ofek #kollege    #college  #колледж #студент  #фінанси #логістика #спорт #фізкультура #підприємство #підприємництво  #туризм